Wycieczka do Australii

, Monika D

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Wylot do Australii.Przylot do Sydney. Transfer do hotelu. Krótki odpoczynek po podróży. Spacer do centrum, wjazd na wieżę widokową, lunch z obserwacją panoramy miasta. Zwiedzanie Sydney: zespół wysokościowców, oceanarium. Nocleg.

, Monika D
, Monika D

 

Dzień 2

, Monika D
, Monika D

Wyjazd do Blue Mountains. Po drodze oglądanie wioski olimpijskiej z 2000 r. Wizyta w Featherdale Wildlife Park (gdzie można pogłaskać misie koala, dostać kopa od kangura, usiąść na jaju strusia itp.). Dalej jazda do Blue Mountains, zwiedzanie unikalnych formacji skalnych, zjazd najbardziej stromą kolejka torową na świecie. Po południu powrót do Sydney. Jeśli czas pozwoli przejazd na Bondi Beach, krótkie korzystanie z plażowych uciech. Powrót do hotelu, nocleg.

 

, Monika D
, Monika D
, Monika D

Dzień 3

Wcześnie rano wyjazd na lotnisko i wylot do leżącego w samym centrum Australii Ayers Rock. Przylot i transfer do hotelu. Po południu oglądanie największego świętego kamienia Aborygenów. Podziwianie wytworu natury w promieniach zachodzącego słońca. Sen aż do 4:00 w nocy.

, Monika D
, Monika D

 

Dzień 4

, Monika D
, Monika D

Pobudka przed świtem. Wyjazd na oglądanie Uluru. Fotografowanie kamienia i z kamieniem w tle na różne sposoby. Powrót na śniadanie do bazy. Przejazd do Centrum Kultury Aborygeńskiej. Wypatrywanie trofeum, może zakupy? Następnie wyjazd na odkrycie jeszcze innych świętych gór Aborygenów - Kata Tjuta (Mount Olgas), spacer po słynnej „Dolinie Wiatrów". Dalej przejazd do Kings Canyon. Nocleg w bazie globtroterskiej.

 

, Monika D
, Monika D

Dzień 5

Wyjazd na lotnisko, wylot do Cairns. Przylot, transfer do hotelu. Leżenie odłogiem na plażach północnych Cairns w cieniu palm albo w pełni słońca lub - fakultatywnie - całodzienna wycieczka łodzią na Wielką Rafę Koralową - podziwianie najpiękniejszej i największej na świecie rafy koralowej z milionami kolorowych ryb i stworzeń morskich, wspaniałości podwodnego świata. Nocleg w Cairns.

, Monika D
, Monika D

 

Dzien 6

Wylot do Brisbane. Przylot. Przejazd do stolicy Złotego Wybrzeża - Surfer's Paradise. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

 

Dzień 7 

Przejazd do Brisbane. Zwiedzanie ratusza, spacer po city i ogrodzie botanicznym.

 

Dzień 8

Przejazd na lotnisko, wylot do Europy. Lądowanie w Warszawie.

 

Komentarze 0
2013-08-05
Moje inne podróże

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zwiedzone atrakcje

Sydney

Hyderabad

Kabul

Doniecko

Warszawa

Blue Mountains

Wildlife Park

Bondi Beach

Ayers Rock

Urulu

Mount Olgas

Kings Canyon

Cairns

Brisbone

Surfer\\\'s Paradise

Brisbone

Warszawa

Australia

Zaczarowane Podróże - dawniej podroze.polskieszlaki.pl
Copyright 2005-2024