Wycieczka do Rzeszowa

Zamek w Rzeszowie - zdjęcie z komórki (przepraszam za słabszą jakość), Wiesław
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Wybrałem sie do Rzeszowa na 3 dni. To była piersza wizyta w tym mieście. Miasto dość spore i powiem, że bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie. Nowoczesność a jednoczesnie tradycja, Stare Miasto. W samym centrum miasta jest tłoczno ale ku mojemu zdziwueniu mozna w samym centrum odpoczywac w pieknych Ogrodach Bernardyńskich, nieopodal wielkiego pomnika. Na rynku bardzo duzo sie dzieje. Mnóstwo hoteli i restauracji i to bardzo dobrej jakości. Pojeżdziłem po mieście i zadziwiło mnie to, że stan dróg jest tak dobry. W wiekszości dwupasmowe. Nowoczene budownictwo, co chwila widac żurawie - budujace sie budynki (nawet 18 pietrowe wieżowce - co mnie bardzo zdziwilo). Dodam, że jestem zachwycony czystościa miasta, zielenia miejską. Widać, że miasto Rzeszów ma dobrego Prezydenta. 

Podsumowując: Rzeszów wywarł na mnie bardzo pozytywne uczucia. Miasto bardzo sie rozwija, co widac na kazdym kroku i ta czystość ! 

Polecam wizyte w stolicy województwa podkarpackiego - mieście Rzeszów.

Wiesław

Komentarze 3
2017-08-28
Moje inne podróże

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Marcin K.
02 wrzesień 2017 13:01

[cytuj autor='Danusia']W Rzeszowie odniosłam podobne wrażenie jak ty[/cytuj]

A ja wracam właśnie z Rzeszowa z wycieczki i również podzielam te wrażenia. Szkoda, że tak daleko od domu i niestety brakło mi pieniazków na odwiedzenie Łańcuta czy też okolic miasta (hotele w Rzeszowie dość drogie jak dla mnie). nastepnym razem jeszcze raz Rzeszów (nie wszystko zobaczyłem) oraz Łańut i Bieszczady.

 

Danusia
02 wrzesień 2017 12:32

W Rzeszowie odniosłam podobne wrażenie jak ty

Grzegorz Gregor
02 wrzesień 2017 08:21

Tak, Rzeszów również mnie sie bardzo podoba. To teraz nowoczesne, spore miasto. Serce "Doliny Lotniczej" i klastrów IT. 

Wycieczka na mapie

Zaczarowane Podróże - dawniej podroze.polskieszlaki.pl
Copyright 2005-2024