Ośrodek Caritas w Myczkowcach

, Kasia
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

W tym roku związku z młodym wiekiem mojej drugiej latorośli ( a dokładnie to ma teraz 5 miesięcy) nasz wakacyjny wyjazd ograniczyliśmy do 5 dni nad Soliną.

Co robić z takimi maluchami nad jeziorem? Nie można pływac rowerkami, ani tym bardziej wpław. Po "zielonych wzgórzach" tez pochodzić się nie da, na wędkowanie mąż się wybrał sam...więc może coś pozwiedzmy.

, Kasia
, Kasia

Już przed wyjazdem przeszukałam ofertę pobliskich atrakcji i mój wybór padł na Myczkowce i Ośrodek Caritasu.

Nie zawiodłam się. Atrakcji było w Ośrodku nawet trzy. PIerwsza to Ogród Biblijny, w którym zwizualizowano naistotniejsze motywy Starego i Nowego Testamenu. Można było zobaczyć tam miniaturową makietę Arki Noego, Świątynię Salomona, Grób Pański oraz wiele innych opowieśći biblijnych.

, Kasia
, Kasia

Kolejna atrakcja to Centrum Kultury Ekumenicznej czyli parki miniaturowych kościołów i cerkwi z obnszaru południow-wschodniej Polski, Słowacji i Ukrainy. Naszemu zwiedzaniu towarzyszyły śpiewy cerkiewne, co było dodatkową atrakcją, dla takich melomanów jak my.

A na koniec coś co moja córeczka lubi najbardzie - zwierzątka. W mini zoo zgromadzono jelenie, daniele, osiołka, lamy, oraz różne gatunki ptaków- ozdobnr kury, bażanty, pawie.

, Kasia
, Kasia
, Kasia

Gorąco wszystkim polecam!

, Kasia
, Kasia
, Kasia
Avatar użytkownika Kasia
Kasia
Komentarze 2
2012-08-21
Moje inne podróże

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Avatar użytkownika Kasia
Kasia
08 wrzesień 2012 08:20

Widziałam również te wycieczki. Dzięki wielkie. Pozdrwawiam również.

Avatar użytkownika mokunka
mokunka
07 wrzesień 2012 22:06

Racja Kasiu, tam w Myczkowcach jest sporo ciekawostek i atrakcji🙂 .Byłam tam przed 3 laty, a z naszego forum był tam też Arek Musielak i Zbyszek Mat. W Każdym razie ich wycieczki pamiętam.Fajnie, że się rozkrecach na PSz.

pozdrawiam🙂))

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Myczkowce

Ośrodek Caritas

Zaczarowane Podróże - dawniej podroze.polskieszlaki.pl
Copyright 2005-2024