Tropical Islands

, marian

Tropical Islands jest to jeden z najwiekszych na świecie kryty,tropikalny,wodny park znajdujący się w Niemczech w pobliżu Berlina.My znudzeni już tą kapryśną,zimną wiosną postanawiamy poczuć przedsmak lata i wybieramy się do tego wspaniałego miejsca.Park ten słynie z wielu atrakcji jak liczne zjeżdzalnie,wodospady,groty solne,rwiącze rzeki i wiele miejsc dla zabawy dla dzieci.Wokół egzotyczny las równikowy,palmy,wioska tropikalna,i wiele gatunków roślin.Po kąpielach w Lagunie Bali i Morzu Południowym miło tak pospacerować wsród zieleni.Z lotu balonu  można zobaczyc w całej okazałości te fantastyczne miejsce.Oczywiście tylko odważyła się moja żona z szwagrem a ja musiałem tylko pocieszyć się fotkami które zrobili z lotu balonu.Wspaniale tam spędziliśmy dzień,który będziemy mile wspominać.

, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
Komentarze 5
2016-04-10
Moje inne podróże

Komentarze

Zostaw swój komentarz

marian
05 sierpień 2016 20:28

Pamiętam Twoją Danusiu  wycieczke do Berlina i Tropical Islands.Twoja wycieczka zachęciła mnie do wyjazdu tam  ale jeszcze Berlina nie udało mi się zwiedzić. 

Danusia
05 sierpień 2016 18:02

A ja tam byłam i bardzo mi się podobało:-) Również mogę śmiało polecić każdemu,kto lubi wodne parki rozrywki,choć ten akurat jest bardzo swoisty i klimatyczny. Cieszę się Marianie,że i ty tam zawitałeś i masz podobną opinię .

marian
24 maj 2016 15:55

Ja każdemu polecam bo warto.Wszystkie atrakcje znajdują się pod wielką kopułą,więc bez względu na pogodę relaks udany.Wspaniałe miejsca do kąpieli,spacerów ,bardzo dużo atrakcji dla dzieci.Ja jechałem z grupą więc bilet na cały dzień to 28 euro a jak indywidualnie to chyba 40 euro.Gastronomi nie brakuje i idzie znaleść coś do zjedzenia nawet nie tak  drogo.Oczywiście można tam zostać na noc[pokój lub namiot].Pytaj co najwięcej Cie interesuje.Dostęp do szafek jest cały czas więc takie rzeczy jak aparat nie trzeba pilnować .Za gastronomie  i dodatkowe atrakcje np.lot balonem płacimy na zegarek przy wyjściu .

PodKycmolem.pl
24 maj 2016 14:19

A ja szczerze mówiąc nigdy nie miałem okazji tam być,więc nie wiem czego się spodziewać,masz może wiecej zdjęć? Fajnie byłoby poznac jak najwięcej szczegółów i relacji Użytkowników na forum.

marian
27 kwiecień 2016 13:08

Pomimo tak wspaniałej rozrywki tak tęsknie za górami

Zwiedzone atrakcje

Krausnick

Zaczarowane Podróże - dawniej podroze.polskieszlaki.pl
Copyright 2005-2024