Zamość

, marian
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Zamość nazywany,,Padwą Północy'' jest jednym z najpiękniejszych miast,dzięki unikalnemu Staremu Miastu.Miasto z klimatem,nastrojem i duchem.Dominujący ratusz,śliczne odnowione kamienice ormiańskie,katedra,zoo,parki oraz liczne restauracje.Układ miasta z murami obronnmi,ogromnymi bastionami.Dzisiaj cała ta forteca stała sie centrum życia kulturalnego,duchowego i imprezowego.My trafiliśmy na Święto Wojska Polskiego Zamość 2019.Po apelu oręża Wojska Polskiego,pokazie musztry paradnej i defilady,rozpoczął się piknik pod hasłem,,Wierni Polsce''Między innymi atrakcjami przygotowanych na tą impreze było można obejrzeć wyposażenie jednostek garnizonu.Zwiedzanie miasta zakończyliśmy wejściem na wieże,która znajduje się na dzwonnicy katedralnej,skąd rozpościera się cudowny widok na miasto i okolice.Kolejne miasto co nas zauroczyło i już wiemy że warto było przejechać tyle kilometrów by to ujrzeć.

, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
Komentarze 8
Tagi miejska
2019-08-15
Moje inne podróże

Komentarze

Zostaw swój komentarz

piotr
03 wrzesień 2019 10:43

Byłem rok temu,troszkę zwiedziłem,ale o ZOO pierwszy raz słyszę,będę musiał wrócić w te strony.

marian
02 wrzesień 2019 22:28

[cytuj autor='Joanna'] Byliśmy kiedyś w Zamościu, bardzo mi się to miasto spodobało. Tylko na wieżę nie wchodziliśmy, nawet nie wiedziałam, że jest taka mozliwość. Za to ZOO obowiązkowo trzeba było zobaczyć. [/cytujn

Niestety na ZOO brakło czasu,a wieże to moja żona zawsze wywęszy.

 

Joanna
02 wrzesień 2019 22:08

Byliśmy kiedyś w Zamościu, bardzo mi się to miasto spodobało. Tylko na wieżę nie wchodziliśmy, nawet nie wiedziałam, że jest taka mozliwość. Za to ZOO obowiązkowo trzeba było zobaczyć.

Anja
02 wrzesień 2019 08:26

Lubię przesiadywać na tym rynku jak tylko mam okazję.

Maciej A
27 sierpień 2019 07:23

Daleko, ale wreszcie tam trafię.

toja1358
23 sierpień 2019 21:25

Wspaniałe miasto, jest od lat w moim planie wycieczkowym, ale jakoś do tej pory nie udało się dojechać, daleko mam. Nie tracę jednak nadziei, że zobaczę to co pokazujesz na fotkach. Fajnie by było, gdybyście się spotkali z Marcinem, spotkania Krajtroterów w realu są super!

marian
22 sierpień 2019 22:54

[cytuj autor='Marcin_Henioo'] Marianie, deptałem Twoimi śladami! Właśnie w poniedziałek (19/08) wróciłem z rodzinką z Zamościa... Też mam takie wrażenia jak Ty. Piękne miasto, koniecznie do obejrzenia choć raz w życiu. A byliście w Zoo? [/cytuj

Dużo nie brakowało i byśmy się spotkali.Ja byłem w Zamości 15-tego a wracałem z tych stron 18-tego.W Zoo nie byliśmy,ciągle za mało czasu.

 

Marcin_Henioo
22 sierpień 2019 21:42

Marianie, deptałem Twoimi śladami! Właśnie w poniedziałek (19/08) wróciłem z rodzinką z Zamościa... Też mam takie wrażenia jak Ty. Piękne miasto, koniecznie do obejrzenia choć raz w życiu. A byliście w Zoo?

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Zaczarowane Podróże - dawniej podroze.polskieszlaki.pl
Copyright 2005-2024