Eurotrip 2021 część 3 - Groźny lodowiec Dachstein, Austria

, Wojager
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Dodaj zdjęcie do relacji

Czołem podróżnicy! Przenosimy się dokładnie tu (załącznik mapka) Do odkrycia roku (przez przypadek...)  czyli do imponującego, majestatycznego, olbrzymiego i groźnego 😁 lodowca Dachstein !

O co chodzi z tymi filmikami? - Bardzo się cieszę, że mogę podzielić się z wami swoją relacją z podróży (szczególnie wideo-relacją na której skupiam swoje wysiłki) Sprawa jest dosyć skomplikowana, ponieważ podróż trwała 25 dni i odwiedzone zostało wiele miejsc w kilku krajach. Niekiedy też brakowało informacji o odwiedzanych przez nas miejscach. Postanowiliśmy podzielić się więc ciekawostkami i użytecznymi informacjami tworząc krótkie filmy. 

W tym zostaniemy jeszcze jeden dzień w Austrii. W pierwszej części skupimy się na lodowcu Dachstein i jego atrakcjach takich jak „schody donikąd”, „spacer w chmurach” i „lodowy pałac”. W drugiej natomiast odwiedzimy świetny lokal gastronomiczny (i nie tylko!) Mandelberggut, inspirując się wyborem Roberta Makłowicza z dawnej serii odcinków "Robert Makłowicz w Podróży" 
Pozdrawiam, zapraszam, link załączam poniżej oraz kilka zdjęć z rzeczonego lodowca <3) 😉
 


 

, Wojager
, Wojager
, Wojager
, Wojager
, Wojager
Avatar użytkownika Wojager
Wojager
Moje inne podróże

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Lodowiec Dachstein

Zaczarowane Podróże - dawniej podroze.polskieszlaki.pl
Copyright 2005-2024