Słowiński Park Narodowy

W głębi Rowokół, Wojciech Grabowski
Bardzo ciekawa wyprawa oczywiście jeżeli dopisze słoneczna pogoda.Wejście na wieżę widokową Rowokół już jest wielką atrakcją, a widoki jakie zobaczymy zapierają oddech. Po zejściu kierujemy się do wsi Kluki ze skansenem budownictwa wiejskiego dawnych mieszkańców tych ziem. Po zwiedzeniu kierujemy się do Czołpina. Zostawiamy pojazdy i pieszo udajemy się na trasę do latarni morskiej a następnie na udostępnione do chodzenia szlaki po wydmach. Wycieczka godna polecenia.
Widok z wieży Rowokół, Wojciech Grabowski
Latarnia morska w Czołpinie , Wojciech Grabowski
Widok na wydmy, Wojciech Grabowski
Już na wydmach, Wojciech Grabowski
Skansen w Klukach, Wojciech Grabowski
Słowiński Park Narodowy, Wojciech Grabowski
Komentarze 2
2008-05-25
Moje inne podróże

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Anna Piernikarczyk
19 sierpień 2008 08:10
Właśnie, kiedy te czasy, jak kilka lat temu (jakieś 8 może) byłam w Londynie, to nie mogłam się nadziwić, że tam kady z komórką chodził, gadał w metrze non stop przez telefon, u nas to jeszcze była razdkość, a dziś... dobrze, że są jeszcze takie miejsca żeby dzieci wiedziały, że kiedyś inaczej życie wyglądało, mogły to poczuć i zobaczyć, a nie tylko usłyszeć od rodziców czy dziadków 🙂
Wojciech Soroka
18 sierpień 2008 23:10
Pamiętacie Państwo był taki czas, kiedy żyliśmy bez komórek? Muzeum Wsi Słowińskiej jest taką sentymentalną wycieczką w przeszłość, do korzeni.

Zwiedzone atrakcje

Smołdzino

Smołdzino

Kluki

Kluki

Rowokół

Rowokół

Czołpino

Zaczarowane Podróże - dawniej podroze.polskieszlaki.pl
Copyright 2005-2024