międzyzdroje

- rozlokowanie się na plaży.... 🙂

- lubię tam jeżdzić ponieważ jak moje dzieci znudzone są zabawą w wodzie i budowaniem zamków i babek z piasku, wówczas idziemy pospacerować na piękne molo, podglądamy pasażerów statków cumujących przy końcówce mola. Można wypłynąć w tajemniczy 45 min. rejs statkiem WIKING III. Szukając chłodu można zamyśleć się w cieniu przepięknego parku CHOPINA, przy fontannie. Do atrakcji należy dodać muzeum figur woskowych. Moje dzieci świetnie się tam bawiły.

Muzeum figur woskowych znajduje się na ulicy Bohaterów Warszawy 20. Idąc od mola wzdłuż promenady dotrzecie wkońcu do Domu Kultury, to właśnie w nim znajduje się Muzeum Figur Woskowych. Ekspozycja stale się powiększa, obecnie jest około 30 figur. Jeżeli macie ochotę zrobić sobię ciekawą fotkę z ulubionym aktorem, aktorką czy postacią z kreskówki macie ku temu okazję w Międzyzdrojach.

Wycieczki statkiem Ciekawą propozycją na spędzenie wolnego czasu jest krótki rejs wycieczkowy statkiem Viking. Na pokładzie czeka na Was dobrze zaopatrzony bar. Rejs, to nie tylko piękne widoki i jedzenie, to również specjalny program rozrywkowy zaplanowany przez organizatorów . Na pokładzie czeka na was wszystko co jest potrzebne do miłego spędzenia czasu czyli muzyka, jedzenie i picie. dodatkowo animatorzy przygrywają na gitarach i organizują konkursy. Zabawa naprawdę świetna. Dodatkowo na zyczenie organizowane są rejsy czarterowe. Podsumowując - fajna atmosfera, dobre jedzenie i napoje oraz świetne widoki.

Zagroda Pokazowa Żubrów w Wolińskim Parku NarodowymŻubrowisko w powiecie kamieńskim w województwie zachodniopomorskim, położone w środku lasu (2 km na północny wschód od centrum Międzyzdrojów). Zagroda o powierzchni 28 ha (w tym wybieg 20 ha, rejon kwarantanny 0,5 ha) założona została w 1976 roku[1]. Początki hodowli sięgają 1976, kiedy sprowadzono cztery żubry z Puszcz Boreckiej i Białowieskiej. Obecnie (2009) w zagrodzie przebywa sześć do dwunastu osobników, każdego roku przychodzi na świat 1-2 cieląt. Co jakiś czas wprowadza się w stado żubry-byki z zewnątrz, aby zapobiec zbyt bliskiemu pokrewieństwu.

  • Pomnik Fryderyka Chopina (w Parku Zdrojowym)
  • Pomnik poświęcony ludziom, którzy nie powrócili z morza
  • Pomnik Chwała Bohaterom (na rondzie)
  • aleja Gwiazd

Anita
Komentarze 1
2010-07-12
Moje inne podróże

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Avatar użytkownika fazi
fazi
12 lipiec 2010 17:30
Byłem tam na wczasach i gorąco polecam tym którzy tam nie byli - jest fajnie

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Zaczarowane Podróże - dawniej podroze.polskieszlaki.pl
Copyright 2005-2024