Przełęcz pod Kopą

, Kozi
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Przełęcz pod Kopą należała do jednych z łatwiejszych wypadów. Typowo rekreacyjny spacerek.

Jedyny problem jaki zainstniał to logistyka - dlatego podzieliliśmy się na dwie grupy. Jedna zaczęła marsz z Jaworzyny, druga natomiast ze Zdziaru.

, Kozi
, Kozi

Znać o sobie dały rzeczy martwe, złośliwie opóźniając nasze wyjście. Nagle dwóm z Nas zepsuły się kije trekkingowe. Zajęło Nam pół godziny zanim je naprawiliśmy, ale można było już śmiało ruszać w trase.

Na nieszczęście tego dnia z rana wypakowałem stuptuty, które bardzo by mi się przydały, bo wszędzie zalegała poranna rosa, do tego strumyczki wcale nie ułatwiały zadania i wynikiem tego miałem zaraz mokrą skarpetę.

, Kozi
, Kozi

Spotkaliśmy się wszyscy na Sirokim Sedle, zjedliśmy razem śniadanie, chwile odpoczęliśmy wymieniliśmy się wskazówkami - i bardzo zadziwiło mnie stwierdzenie kolegów. "NUUUUUUDA"

Zdziwiło mnie, bo ja czułem się całkiem fajnie. Dużo zieleni, strumyczki, wodospady nawet raz łańcuchy (w sumie chyba dla krasnolódków :P).

, Kozi
, Kozi
, Kozi

No ale mieli jednak trochę racji, od Sirokiego Sedla były takie same widoki, takie same rośliny, a w zasadzie tylko trawa. Jedynie stadko przemykających kozic poprawiło mi trochę humor, zważywszy, że obyło się bez ekscesów 😉

Po drodze potoczek dosyć przyjemny i gdyby nie miła rozmowa, to trochę by mi się zaczęło nudzić. W miare sprawnie nam droga zeszła, a druga ekipa już na Nas czekała i jak z najskrystszych marzeń wiedziała na co mam ochotę 🙂

, Kozi
, Kozi

Pyszny Zlaty Bazant ciemny 🙂)) czego więcej chcieć?

, Kozi
, Kozi
, Kozi
, Kozi
Avatar użytkownika Kozi
Kozi
Komentarze 0
2010-08-04
Moje inne podróże

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Zaczarowane Podróże - dawniej podroze.polskieszlaki.pl
Copyright 2005-2024