Dźwirzyno

, marian

W te wakacje postanowiliśmy się wybrać do Dźwirzyna.Dźwirzyno znajduje się nad Morzem Bałtyckim na północno-wschodnim brzegu jeziora Resko Pomorskie.Bardzo malownicza miejscowość wypoczynkowa z portem morskim i wspaniałą, szeroką i piaszczystą plażą.Do ciekawych miejsc w Dźwirzynie należy port rybacki,który usytułowany jest przy ujściu kanału z jeziora Resko do morza.Przy porcie można pooglądać przycumowane łodżie rybackie.Można tutaj kupić świeże ryby prosto z kutra lub w pobliskich wędzarniach świeżo uwędzoną rybke. Mi w tym roku bardzo zasmakował tatar z łososia po dżwirzynsku.W pobliżu portu znajduje się wesołe miasteczko ,które bardzo przyciąga nasze pociechy.Kolejnym atrakcyjnym miejscem jest pobliskie Jezioro Resko Pomorske.Przy jeziorze znajduje się przystań oraz wypożyczalnia sprzętu pływackiego.Miejsce idealne  również dla miłośników wędkowania.Wschodnia część jeziora jest bardzo płytka. Bardzo zdziwiłem się na widok człowieka spacerująca z psem na środku jeziora.W Dźwirzynie znajduje się również Centrum Sportu i Rekreacji.Pobyt w Dźwirzynie będziemy bardzo długo mile wspominać. Miejsce godne polecenia na wypoczynek nad morzem.

, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
Komentarze 5
2014-07-12
Moje inne podróże

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Roman Świątkowski
12 sierpień 2014 16:27

Fajne rodzinne wakacje. Po twarzach widzać że zadowoleni i wypoczęci.

W sklepie wędki Marianie zakupiłeś, i czy coś złowiłeś.

Barsolis Karol Turysta Kulturowy
07 sierpień 2014 20:50

fajne wakacje  Marianie . 

 

Karol

Krzysztof Dorota
06 sierpień 2014 19:18

Ciekawa nadmorska miejscowośc ale pierwszy raz o niej słyszymy pozdrawiamy

 

Danusia
06 sierpień 2014 09:38

Ja w Dźwirzynie byłam tylko przez chwilę ,bardzo miło wspominam,bo spotkałam się tam z nasza Danutą. Ale miejscowości,jako takiej nie znam. Dzięki za fotki i opis Marianie. Sporo zobaczyliście podczas urlopu nad morzem:-)

Anna Piernikarczyk
05 sierpień 2014 18:40

ładna wycieczka morska znowu 🙂 nie znam Dźwirzyna, chętnie kiedyś poznam 🙂 Fajnie że się do plaży tylko nie ograniczacie tylko wszędzie coś fajnego znajdujecie 🙂

Zwiedzone atrakcje

Dżwirzyno

Zaczarowane Podróże - dawniej podroze.polskieszlaki.pl
Copyright 2005-2024