Pałac Czartoryskich w Sieniawie

, Piotr Rzewuski
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Witam Serdecznie wszystkich .

Trudno tu coś relacjonować z racji tego, iż mieszkam zaledwie 5km od tego pięknego miejsca. Park i Pałac Czartoryskich w Sieniawie jest mi znany od dziecka a teraz chodzę tam na spacery z moimi dziećmi . Jeśli zaś miałbym coś opowiedzieć ciekawego czy polecić Sieniawę zaczą bym napewno w pierwszej kolejności od Parku i Pałacu Czartoryskich wszelkie informacje dostępne pod adresem http://www.palacsieniawa.pl/ . Na terenie parku można można kożystać z boiska do kosza i dwuch kortów tenisowych lub odwiedzić Oficyne w której znajduje się restauracja . Kolejnym punktem wycieczki idąc w kierunku centrum Sieniawy jest Kościół Parafialny w ,którym znajduje się Krypta Czartoryskich można poprosić Proboszcza o otwarcie i pozwiedzać jeśli ktoś nie ma oporów przed oglądaniem starych trumień 😉 . Następnie można udać się do Centrum Sieniawy pod ratusz posiedzieć przy fontannie jeźąc lody lub siedząc przy kawie w jednym z paru Barów niedaleko od Rynku około 1 km znajdują się ruiny starego Spichleża niestety to prawdziwe ruiny wszystko się sypie. To tak na wstępie jeśli chodzi o Sieniawe. Przyszłości dodam jeszcze wiecej zdjęć i owiele więcej innych wycieczek z rużnych miejsć . Pozdrawiam Wszystkich .

Avatar użytkownika Piotr Rzewuski
Piotr Rzewuski
Komentarze 3
2013-08-15
Moje inne podróże

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Avatar użytkownika Danusia
Danusia
30 maj 2015 09:39

To co dla Ciebie jest znane od dziecka,dla mnie wprost przeciwnie,zupełnie nieznane:-) Dlatego dobrze,że promujesz swoją miejscowość, pałac Czartoryskich jest piękny i interesujący. Dobrze wiedzieć, co zwiedzać będąc w okolicy.

Avatar użytkownika Maciej A
Maciej A
12 maj 2015 18:15

[cytuj autor='M Ela']Zdjęcie extra, jak można prosić o więcej byłoby super. A jeszcze mały opis i własne oczucia i już było by git🙂 [/cytuj]

dołączam się i pozdrawiam

Avatar użytkownika Ela
Ela
10 maj 2015 20:25

Zdjęcie extra, jak można prosić o więcej byłoby super. A jeszcze mały opis i własne oczucia i już było by git🙂

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Wylewa

Ruiny Spichlerza przy ul. Augustowskiej

Pałac Czartoryskich w Sieniawie

Pozostałości fortyfikacji Miejskiej

Rynek w Sieniawie

Kościół Parafialny pod wezwaniem NMP w Sieniawie

Zaczarowane Podróże - dawniej podroze.polskieszlaki.pl
Copyright 2005-2024