Wrota Chałubińskiego

, EmiZtg

Drugie wejście na Wrota Chałubińskiego.

Dzień wcześniej po 22.00 poszliśmy do obozowiska na Polanie Szałasiska. Chodzenie w nocy w tej okolicy do przyjemnych nie należało, na szczęście szliśmy w większej grupce.

, EmiZtg
, EmiZtg

Pierwszy raz spałam na tym taborze, bardzo fajna atmosfera.

Na drugi dzień rano chłopaki poszli łoić Mięgusza, a my z koleżanką na luzie wybrałyśmy się na Wrota. Po zejściu obserwowałyśmy szalejące świstaki. Na chłopaków czekałyśmy do nocy. W końcu wrócili pełni wrażeń i energii - mimo zmęczenia.

, EmiZtg
, EmiZtg

Kolejnego dnia już wszyscy razem poszliśmy do Doliniki za Mnichem. Spotkaliśmy kolejną grupę znajomych i w większym składzie zeszliśmy na dół.

Podczas schodzenia z Włosienicy na asfalt, jeszcze w krzakach, potknęłam się i skręciłam kostkę 😢. Miałam ciężki plecak, ale też kijki i buty za kostkę, które niestety mnie nie uchroniły przed zwichnięciem. Szedł z nami kolega z GOPR-u, który tylko zapytał "Bardzo cię boli?", a aja nie chcąc sprawiać problemów powiedziałam, że nie, że wytrzymam i ze łzami w oczach leciałam (musieliśmy się spieszyć) na dół na Łysą, bo tam mieliśmy auto. Pod koniec już zagryzałam zęby z bólu. A potem miałam nogę w gipsie i przez prawie dwa tygodnie musiałam robić sobie zastrzyki z heparyną w brzuch 🙂. Ach, te emocje 🙂.

, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
Avatar użytkownika EmiZtg
EmiZtg
Komentarze 2
2009-07-31
Moje inne podróże

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Avatar użytkownika EmiZtg
EmiZtg
10 kwiecień 2017 23:08

Chciałabym uzupełnić wszystkie wycieczki, z których mam jakieś foty i zobaczyć, jak się prezentują na linii czasu. Na krokuski przyjdzie pora, obiecuję 🙂. Ale staram się lecieć od końca, a jeszcze sporo mi zostało. Krokusy tylko dwa razy widziałam. I mam wspaniałe wspomnienia, i wcale nie chodzi o kwiatki 🙂.

Avatar użytkownika Barsolis Karol Turysta Kulturowy
Barsolis Karol Turysta Kulturowy
10 kwiecień 2017 22:59

EmiZtg .

ja nadal czekam za czymś takim z Twojej strony .

" Krokusowy zawrót głowy "

Pozdrawiam Karol

Ostatnio edytowany: 2017-04-10 23:00

Zwiedzone atrakcje

Łysa Polana

tabor na Polanie Szałasiska

Morskie Oko

Wrota Chałubińskiego

Zaczarowane Podróże - dawniej podroze.polskieszlaki.pl
Copyright 2005-2024