Myślenice - góra Chełm

Góra Chełm, Katarzyna Jamrozik
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Zapowiadał się wspaniały dzień - jeszcze był śnieg i słońce w końcu wyszło zza chmur. Zamierzaliśmy pochodzić po lesie i pozjeżdżać na sa kach. Pojechaliśmy do Myślenic, gdzie najpierw wjechaliśmy na górę Chełm, gdzie skończyły się zabudowania a zaczął się las pięknie ośnieżony z wielkimi czopami śniegu na gałęziach drzew. Stamtąd chcieliśmy dojść do schroniska na Kudłaczach i zobaczyć jak nasze drzewko wygląda w zimie. W porównaniu z miejscem gdzie mieszkamy tam było dużo więcej śniegu, zaśnieżony krajobraz pobliskich wzniesień był przepiękny, a las wyglądał jak ten z Opowieści z Narnii. Dzieciaki miały frajdę, gdy tata robił lawiny z drzew lub gdy znienacka śnieg spadywał na głowę.


Przeszliśmy może pół godziny i doszliśmy do miejsca skąd było widać polanę przy schronisku. Widok był odległy więc stwierdziliśmy że jednak zawrócimy. Jagoda była trochę zła bo bardzo chciała tam dojść i podobało jej się w lesie, szczególnie zrzucanie śniegu z małych drzewek. Jednak gdy poszliśmy na obiad okazało się że Kuba źle się czuje. Już jak chodziliśmy to był markotny, a w restauracji zaczął już się trząść. Tak więc musieliśmy wrócić do domu, ale myślę że jeszcze kiedyś dokończymy tą wycieczkę, że dojdziemy od strony Myślenic na Kudłacze i wyjedziemy już tym razem kolejką na górę Chełm., Katarzyna Jamrozik
Myślenice - góra Chełm, Katarzyna Jamrozik
, Katarzyna Jamrozik
, Katarzyna Jamrozik
, Katarzyna Jamrozik
, Katarzyna Jamrozik
, Katarzyna Jamrozik
, Katarzyna Jamrozik
Komentarze 3
2009-02-01
Moje inne podróże

Komentarze

Zostaw swój komentarz


07 luty 2009 18:50
Konto użytkownika zostało usunięte
Katarzyna Jamrozik
07 luty 2009 14:07
Ta niestety nie dokończona, ale synek już czuje się dobrze więc mogę znowu myśleć gdzie tu jechać. No i w końcu zaniedługo wiosna.
Teresa Nowak
07 luty 2009 13:04
Fajnie znowu widzieć Twoje wycieczki!

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Zaczarowane Podróże - dawniej podroze.polskieszlaki.pl
Copyright 2005-2024