Jarmark świąteczny Wrocław 2018

, Sławko
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Dzisiaj przedstawiam państwu wycieczkę do Wrocławia. Konkretnie na jarmark świąteczny zorganizowany na rynku. Tym razem pojechaliśmy autokarem przygotowanym przez zarząd komunikacji miejskiej maszego miasta. W składzie liczącym 3 osoby, czyli mama, siostra i ja wsiadamy i jedziemy. Na miejscu spotkaliśmy się z koleżanką mojej siostry, która mieszka na stałe we Wrocławiu. Miło poznać kogoś nowego 🙂 W pewnym sensie była dla nas przewodniczką. Chcieliśmy znaleźć jakiś punkt gastronomiczny to nas zaprowadziła.

Ale ale o przewodnictwie nie będę się rozpisywał, bo ta wycieczka dotyczy jarmarku. Innymi słowy trafiając na rynek na pierwszy rzut oka widać dużą świecącą choinkę. Oczywiście robiła bardzo dobre wrażenie. A co do tłumu jaki tam się przebijał niestety trzeba zaliczyć na minus, ponieważ bardzo dużo ludzi tam było. W pobliżu rynku stoi jakiś kościół, dlatego udaliśmy się do niego porobić kilka zdjęć. W końcu mieliśmy bardzo dużo czasu. Po wyjściu z kościoła ruszyliśmy na rynek i to właśnie wtedy zaczęliśmy podziwianie. Można było kupić sobie grzańca. Zakup kubków + grzaniec. Za kubek osobna dopłata albo zwrot pieniędzy. Siostra nie chciała sobie zostawić, ale ja i mama tak. Jak na jarmark przystało liczył on mnóstwo stoisk na których sprzedawano różne rzeczy, od jedzenia aż po pamiątki. Do słownie do wyboru do koloru. Ale także karuzele i inne atrakcje dla najmłodszych.

, Sławko
, Sławko

Nie żałuję wycieczki. Było ekstra. W przyszłości pojechałbym na jarmarki organizowane w innych miastach. Tak dla odmiany 🙂. Dziękuję za uwagę, wesołych świąt!

, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
Avatar użytkownika Sławko
Sławko
Komentarze 2
2018-12-09
Moje inne podróże

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Avatar użytkownika Anja
Anja
28 grudzień 2018 10:52

Świetnie, że miałeś okazję zobaczyć wrocławski rynek właśnie o tej porze.

Avatar użytkownika marian
marian
28 grudzień 2018 00:01

Byłem w  Krakowie,Warszawie i  Wrocławiu.WrocławskiJarmark Bożonarodzeniowy stawiam na pierwszym miejscu.

Edytowano: 2018-12-28 00:01:44

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Zaczarowane Podróże - dawniej podroze.polskieszlaki.pl
Copyright 2005-2024