Dinopark Szklarska poręba

Najnowszy model auta ekonomiczny, Ela
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Dino Park w Szklarskiej Porębie miejsce dla całej rodziny od roku do 100 lat i więcej. Śmiało nadaję się na szkolne wycieczki jak i rodzinne wypady. Atrakcje jakie park oferuje to ogromy plac zabaw z wielka piaskownicą z ukrytym szkielet dinozaura. Więc każdy może zostać archeologiem. Duży wybór huśtawek i torów przeszkód. Dla łasuchów bar dobrze zaopatrzony i nie trzeba za bardzo trzymać się kieszeni, dla spragnionych wrażeń kino 5D. Żeby nie przegapić żadnego dinozaura jest zorganizowana ścieżka edukacyjna 1km. Figury są naturalnej wielkości więc czasami trzeba dobrze głowę zadzierać. Minus że nie można robić zdjęć obok dinozaurów tylko z pewnej odległości ale do odważnych świat należy 🙂. Dużym plusem jest czystość całego parku i zapewnienie atrakcji dla każdego, ale najbardziej dla rodzin. Jest gdzie usiąść, odpocząć i ma się pewność że dzieci nie będą marudzić, Więc odpoczynek na całego. Problem może być tylko z zabraniem ich z stamtąd.W Dino Parku można spędzić cały dzień lub połączyć ze zwiedzaniem Szklarskiej Poręby. Polecam

Nasi nowi koledzy, Ela
Tu jestem, Ela
Ale jaja, Ela
Dinopark Szklarska poręba, Ela
Avatar użytkownika Ela
Ela
Komentarze 2
2010-08-15
Moje inne podróże

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Avatar użytkownika Ela
Ela
12 sierpień 2011 18:07

Gdy my byliśmy nie był tych wszystkich dodatkowo płatnych atrakcji więc dzieciaki szalały na tym co było i były zadowolone.Mogli by w ramach cen za bilety coś wiecej dodać.

Marta Dmowska
12 sierpień 2011 17:21

Byłam tam z dziećmi w tym tygodniu i nie jestem tym parkiem zachwycona. Za samo wejscie zapłacilismy 45 zł (2 dzieci i 1 osoba dorosła) przy czym w ramach tej opłaty mogliśmy sie tylko bezpłatnie przejść wspomnianą ścieżka edukacyjną i skorzystać z niewielkiego placu zabaw. Każda dodatkowa atrakcja typu kolejka, park linowy oraz dmuchane zjeżdżalnie dodatkowo płatne.

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Zaczarowane Podróże - dawniej podroze.polskieszlaki.pl
Copyright 2005-2024