Kamienne symbole w Kowarach

, Ela
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Tak jak we Wrocławiu atrakcją są krasnale, tak w Kowarach atrakcją są symbole na kamieniach przy każdej ciekawej atrakcji, zabytku czy miejscu. Można razem z dziecmi pobawić sie w poszukiwania, odrysować symbole na pergaminie, stworzyć własną mapę. Nam udało się znaleść parę takich kamiennych wskazówek, ale i te są świetne. Pogoda i obecne zaśnieżenie nie bardzo sprzyja na poszukiwania. Wiele kamiennych symboli jest zasypanych i mało widocznych. My z synem wracamy na poszukiwania jak stopnieje śnieg i wyjdzie słońce.

Zapraszam do zabawy a jak ktoś ma zdjęcia z takimi znakami kamiennymi proszę pokazywać. Zawsze ciekawiej i weselej w kilka osób.

, Ela
, Ela
, Ela
, Ela
, Ela
, Ela
, Ela
Komentarze 6
2013-04-07
Moje inne podróże

Komentarze

Zostaw swój komentarz

mokunka
09 kwiecień 2013 22:04

[cytuj autor=' Danuta'][cytuj autor=' Krzysztof Dorota']Byliśmy w Kowarach ale jakoś przeoczylismy te kamienie musimy się postarac 🙂 [/cytuj] Kowary kojarzą mi się głównie ze Sztolniami i Parkiem Miniatur. A tutaj taka niespodzianka! Następnym razem też muszę się bardziej postarać w wyszukiwaniu kamieni- oznaczeń, które zaprezentowałaś!  Pozdrawiam cieplutko :-) [/cytuj]

 

Ja podobnie Sztolnie -dawnej kopalni uranu i Partk Miniatur  w Kowarach zwiedzalam...a kamieni niestety nie zobaczylam i nie wiedzialam , ze istnieją takowe🙂 Ciekawostkę nam Elu podpowiedzialaś.

pozdrawiam🙂

Anna Piernikarczyk
09 kwiecień 2013 13:52

Też nigdy o tym nie słyszałam, a w Kowarach niestety nie byłam

Ela
09 kwiecień 2013 13:51

Zapraszam do poszukiwań.Jest ich trochę.Sama wybieram się na poszukiwania reszty kamiennych symboli. Cieszę się że mogłam podzielić się taką ciekawostką.Pozdrawiam

Danuta
09 kwiecień 2013 13:43

[cytuj autor=' Krzysztof Dorota']Byliśmy w Kowarach ale jakoś przeoczylismy te kamienie musimy się postarac 🙂 [/cytuj]

Kowary kojarzą mi się głównie ze Sztolniami i Parkiem Miniatur. A tutaj taka niespodzianka! Następnym razem też muszę się bardziej postarać w wyszukiwaniu kamieni- oznaczeń, które zaprezentowałaś!  Pozdrawiam cieplutko :-)

Krzysztof Dorota
08 kwiecień 2013 21:45

Byliśmy w Kowarach ale jakoś przeoczylismy te kamienie musimy się postarac 🙂

Barsolis Karol Turysta Kulturowy
08 kwiecień 2013 20:21

ciekawie spedzasz czas.

Pozdrawiam Karol

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Zaczarowane Podróże - dawniej podroze.polskieszlaki.pl
Copyright 2005-2024