Lwóweckie Lato Agatowe

, Ela
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Chociaż przez cały dzień pogoda nas nie rozpieszczała, wiało i padało, wieczorem zrobiło się nawet dość fajnie. Więc wybraliśmy się na paradę rozpoczynajacą Lwóweckie Lato Agatowe. I tyle z pobytu na tej imprezie🙂) Jak dla mnie to za dużo szumu, zablokowane wszystkie wjazdy do miasta, utrudnienia, jednym słowem wielki chaos. Takie imprezy nie powinny odbywać się w centrum miasta. A co najgorsze to wszedzie pijani ludzie, tak jakby było to zaszczyt- koszmar.

, Ela
, Ela
, Ela
, Ela
, Ela
, Ela
, Ela
, Ela
, Ela
, Ela
, Ela
, Ela
, Ela
, Ela
, Ela
, Ela
, Ela
, Ela
, Ela
, Ela
, Ela
, Ela
, Ela
, Ela
Komentarze 6
2013-07-12
Moje inne podróże

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Danuta
06 wrzesień 2013 20:25

Przeżyłam to! Zablokowany wjazd do miasta, przepełnione parkingi, gwar i hałas, ale warto było! Lwówieckie Lato Agatowe jest niesamowite. Byłam w sobotę 13.07 i wybierałam miejsca które mi odpowiadały, podziwiając niesamowite minerały przedstawiane na straganach. A wystawa minerałów w Ratuszu to po prostu bajka! Wrócę tam kiedyś napewno. Piękne zdjęcia Elu i świetna relacja. Pozdrawiam :-)

marian
19 lipiec 2013 22:57

Nie byłem na takich imprezach ale z chęcią bym się wybrał.

Danusia
17 lipiec 2013 07:43

Zależy co kto lubi. Mnie się ta impreza kojarzy z Jarmarkiem Dominikańskim w Gdańsku,gdzie ani ludzi,ani kamieni szlachetnych nie brakuje. Każda taka impreza promuje region i i o to chodzi. Np. u nas W Słupsku w sezonie co tydzien odbywają się Jarmarki Gryfitów.

Maciej A
16 lipiec 2013 23:49

raz nie zawsze

nie mój klimat ale od czasu do czasu warto zobaczyć

pozdrawiam

Ela
16 lipiec 2013 21:10

Zgadzam się że warto, my chodzimy na wystawy kamieni bo są piękne i rzadko ma się okazje coś takiego zobaczyć.

Anna Piernikarczyk
16 lipiec 2013 21:06

To bardzo przypomina mi nasze coroczne Gwarki w Tarnowskich Górach, ciekawa impreza z pochodem historycznym, ale wraz z wiekiem trochę mi się zmienia zdanie i zaczynam myśleć podobnie jak Ty, ogólny chaos 🙂 Ale z pewnością warto taką imprezę przynajmniej raz przeżyć...

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Lwówek Śląski

Lwówek Śląski

Zaczarowane Podróże - dawniej podroze.polskieszlaki.pl
Copyright 2005-2024